VLTechnics Experza Abutriek

Cycling Team

2015

1°    8 regionale zeges
Rit 1 - Ronde van Vlaams-Brabant
Kampioenschap van West-Vlaanderen tijdrijden voor beloften
Jongerenklassement Tour du Piémont Pyrénéen ( Frankrijk )                  
Omloop van de Westhoek te Ichtegem
Rit 1 - Tour de Namur
Rit 4 - Ronde van Oost-Vlaanderen
Profkoers Houtem-Vilvoorde
Gent - Staden ( Beker van België )
Memorial Danny Jockheere te Oudenburg
Kampioenschap van West-Vlaanderen tijdrijden voor beloften
Kampioenschap van Oost-Vlaanderen tijdrijden voor beloften
Rit 2 - Vuelta al Bidasoa ( Spanje )
Rit 4 - Vuelta al Bidasoa ( Spanje )
Grote prijs van Geluwe
Rit 5 - Ronde van Oost-Vlaanderen
Grote prijs Jules van Hevel te ichtegem
Kampioenschap van Antwerpen tijdrijden voor beloften
Eindstand ploegenklassement Topcompetitie
Belgisch kampioenschap tijdrijden voor beloften
Kampioenschap van West-Vlaanderen voor beloften
Grote prijs van Geluwe
Rit 2 - Tour de Namur
Omloop van de grensstreek te Wervik
Grote prijs Jules van Hevel te ichtegem
Gent - Staden ( Beker van Belgiê )
Belgisch kampioenschap tijdrijden voor beloften
Rit 2 - Circuit de Saône-et-Loire ( Frankrijk )
Grote prijs Claude Criquielion ( Topcompetitie )
Memorial Danny Jockheere te Oudenburg
Rit 2A - Trois jours de Cherbourg ( Frankrijk )
Grote prijs Jules van Hevel te ichtegem
Omloop van de Westhoek te Ichtegem
Kampioenschap van West-Vlaanderen voor elites z/c
Kampioenschap van Oost-Vlaanderen voor beloften
Rit 2 - Vuelta al Bidasoa ( Spanje )
Individueel eindklassement Vuelta al Bidasoa ( Spanje )
Rit 1 - Tour de la Dordogne ( Frankrijk )
Rit 2 - Tour de Namur
Rit 3 - Trois jours de Cherbourg ( Frankrijk )
Rit 4 - Triptyque des Monts et Châteaux
Rit 1 - Vuelta al Bidasoa ( Spanje )
Individueel eindklassement Tour de la Dordogne ( Frankrijk )
Rit 2 - Tour de Namur
Grote prijs van Affligem
Kampioenschap van West-Vlaanderen voor beloften
Kampioenschap van Oost-Vlaanderen voor beloften
Ploegentijdrit Topcompetitie
Kampioenschap van België voor beloften
Rit 2 - Circuit de Saône-et-Loire ( Frankrijk )
Rit 2 - Tour de la Dordogne ( Frankrijk )
Omloop van de grensstreek te Wervik
Rit 2B - Trois jours de Cherbourg ( Frankrijk )
Rit 2 - Tour du Piémont Pyrénéen ( Frankrijk )  
10° Rit 3 - Vuelta al Bidasoa ( Spanje )
10° Individueel eindklassement Tour de Namur
10° Omloop van de grensstreek te Wervik