VLTechnics Experza Abutriek

Cycling Team

2016

1° 11 regionale wedstrijden  ( Neerlinter - Perwez - Overijse - 'S Gravenwezel - Kontich - Oudenburg -  Deinze - Gijzenzele - Westkerke - Maldegem - Bury )

1° Driebergenprijs Stasegem

1° Provinciaal kampioenschap tijdrijden W-VL voor beloften

1° Heuvelland Classic - Kemmel ( U23 )

1° Rit 4 - Tour de la Manche ( Frankrijk )

1° Rit 2 - Tour de Namur

1° Jongerenklassement Tour de la Manche ( Frankrijk )

1° Bergklassement Tour du Piémont Vosgien ( Frankrijk )

1° Bergklassement Vuelta al Bidasoa ( Spanje )

1° Jongerenklassement Vuelta al Bidasoa ( Spanje )

1° Puntenklassement Tour d'Auvergne ( Frankrijk )

1° Jongerenklassement Tour du Piémont Pyrénéen ( Frankrijk )

1° Bergklassement Tour du Piémont Pyrénéen ( Frankrijk )

1°  Jongerenklassement Kreiz Breizh Elites ( Frankrijk UCI ME 2.2 )

1° Ploegenklassement Kreiz Breizh Elites ( Frankrijk UCI ME 2.2 )

1° Ploegenklassement Tour du Piémont Pyrénéen ( Frankrijk )

2° Belgisch Kampioenschap ploegentijdrit U27

2° Gent - Staden ( BVB )

2° Provinciaal kampioenschap tijdrijden W-VL voor beloften

2° Provinciaal kampioenschap  O-VL voor beloften

2° Rit 1 - Tour du Piémont Vosgien ( Frankrijk )

2° Eindklassement Tour du Piémont Vosgien ( Frankrijk )

2° Rit 3 - Vuelta al Bidasoa ( Spanje )

2° Eindklassement Tour de la Manche ( Frankrijk )

2° Finaal ploegenklassement Topcompetitie ( UCI ME 1.2 )

2° Eindklassement Tour du Piémont Pyrénéen ( Frankrijk )

2° Rit 1 - Tour de Moselle ( Frankrijk )

2° GP Jules Van Hevel - Ichtegem

3° Omloop van de Westhoek - Ichtegem

3° Provinciaal kampioenschap  W-VL voor beloften

3° Rit 2 - Tour du Piémont Pyrénéen ( Frankrijk )

3° Eindklassement Tour du Piémont Pyrénéen ( Frankrijk )

4° Provinciaal kampioenschap  W-VL voor beloften

4° Rit 3 - Tour du Jura ( Frankrijk )

4° Rit 2B - Tour de la Manche ( Frankrijk )

4° Rit 2 - Tour de la Dordogne ( Frankrijk )

4° Rit 1 - Ronde van Oost-Vlaanderen

4° Rit 2 - Tour du Piémont Pyrénéen ( Frankrijk )

4° Rit 1 - Tour de Moselle ( Frankrijk )

5° Ronde van Zuid-Holland ( Nederland )

5° Zuidkempense Pijl - GP Wilfried peeters

5° Rit 1 - Tour du Piémont Vosgien ( Frankrijk )

5° Rit 1 - Tour du Jura ( Frankrijk )

5° Rit 1 - Tour de la Manche ( Frankrijk )

5° Rit 1 - Tour de Savoie - Mont Blanc ( Frankrijk UCI ME 2.2 )

5° Rit 3 - Tour d'Auvergne ( Frankrijk )

5° Zandberg Classic - Harelbeke

6° Omloop van de Westhoek - Ichtegem

6° GP Gilbert Bousquet ( Frankrijk )

6° Provinciaal kampioenschap Vlaams-Brabant EZC

6° Belgisch Kampioenschap tijdrijden U23

6° Rit 4 - Tour de la Dordogne ( Frankrijk )

6° Rit 1 - Kreiz Breizh Elites ( Frankrijk UCI ME 2.2 )

6° Eindklassement Kreiz Breizh Elites ( Frankrijk UCI ME 2.2 )

6° Rit 5 - Tour de Namur

6° Omloop van de Grensstreek - Wervik

6° Rit 1 - Tour du Piémont Pyrénéen ( Frankrijk )

6° Rit 3 - Tour de Moselle ( Frankrijk )

6° GP Jules Van Hevel - Ichtegem

7° Rit 3 - Tour du Jura ( Frankrijk )

7° Belgisch Kampioenschap tijdrijden U23

7° Rit 1 - Vuelta al Bidasoa ( Spanje )

7° Rit 2 - Vuelta al Bidasoa ( Spanje )

7° Flèche Ardennaise ( Topcompetitie UCI ME 1.2 )

7° Eindklassement Triptyque Ardennais

7° Omloop Het Nieuwsblad ( Topcompetitie UCI ME 1.2 )

7° Rit 2 - Tour d'Auvergne ( Frankrijk )

7° Rit 2A - Kreiz Breizh Elites ( Frankrijk UCI ME 2.2 )

7° Rit 2 - Tour de Namur

7° Rit 3 - Tour du Piémont Pyrénéen ( Frankrijk )

7° Eindklassement Tour de Moselle ( Frankrijk )

8° Omloop van de Westhoek - Ichtegem

8° Rit 2 - Triptyque Ardennais

8° Eindklassement Tour de la Dordogne ( Frankrijk )

8° Rit 4B - Tour d'Auvergne ( Frankrijk )

8° Rit 3 - Tour de Namur

8° Eindklassement Tour de Namur

8° Rit 1 - Ronde van Oost-Vlaanderen

8° Paris - Tours U23 ( Frankrijk UCI MU U23 )

9° Ronde van Zuid-Holland ( Nederland )

9° Provinciaal kampioenschap  O-VL voor beloften

9° Eindklassement Tour du Piémont Vosgien ( Frankrijk )

9° GP Affligem

9° Eindklassement - Tour du Jura ( Frankrijk )

9° Rit 4 - Vuelta al Bidasoa ( Spanje )

9° Eindklassement - Vuelta al Bidasoa ( Spanje )

9° Rit 2 - Tour de la Manche ( Frankrijk )

9° Memorial Albert Fauville - Wanfercée Baulet ( BVB )

9° GP Geluwe

9° Rit 1 - Tour de la Dordogne ( Frankrijk )

9° Rit 2 - Ronde van Oost-Vlaanderen

9° Rit 4 - Ronde van Oost-Vlaanderen

9° Rit 2B - Tour de Moselle ( Frankrijk )

10° Omloop van de Westhoek - Ichtegem

10° Rit 4 - Triptyque des Monts et Châteaux ( UCI ME 2.2 )

10° Provinciaal kampioenschap  W-VL voor beloften

10° Eindklassement - Tour du Jura ( Frankrijk )

10° Rit 1 - Vuelta al Bidasoa ( Spanje )

10° Rit 4 - Vuelta al Bidasoa ( Spanje )

10° Eindklassement - Vuelta al Bidasoa ( Spanje )

10° Rit 3 - Tour de la Manche ( Frankrijk )

10° Memorial Philippe Vanconingsloo ( Topcompetitie UCI ME 1.2 )

10° GP Geluwe

10° Rit 2 - Tour de la Dordogne ( Frankrijk )

10° Eindklassement Ronde van Oost-Vlaanderen

10° Rit 2A - Tour de Moselle ( Frankrijk )

10° Rit 3 - Tour de Moselle ( Frankrijk )